Krzysztof Kryj

Od lat zajmuję się odchudzaniem, co więcej - sam schudł 40 kg i trzyma wagę po dzień dzisiejszy, czyli już 10 lat. Nie tylko schudł, ale nieustannie podnosi kwalifikacje, szkoli się, otworzył klub, w którym dokonał już setek przemian bohaterów ważących nawet 180 kg! Obecnie pracuję jako trener, publicysta , zawodnik fitness – oczywiście jest to działalność głównie charytatywna.

Bardzo dużo o Krzysztofie mówią poniższe materiały, więc jeśli chcecie wiedzieć o nim, więcej zapraszamy do oglądania:

Marcin Łopucki

  • Czynny zawodnik PRO 4-krotny Mistrz Świata w kulturystyce klasycznej, 1V-CE Mistrz Europy, Mistrz Polski
  • V-CE Mistrz Świata w Fitness, Mistrz Europy, Polski,
  • V-CE Mistrz Europy w BodyFitness. Od blisko 20 lat zawodnik IFBB,
  • Trenował judo, karate, taekwondo, pływanie,
  • Dietetyk,
  • Wykładowca, felietonista,
  • Licencjonowany trener sportowy, AWF.

Rafał Gumienny

Witam serdecznie Wszystkim. Nazywam się Rafał Gumienny i od najmłodszych lat interesuje się sportem. Już jako dziecko każda wolna chwile spędzałem aktywnie. W wieku nastoletnim zainteresowałem się siłownia po krótkim czasie stała się dla mnie ogromną pasja z której czerpie siły i satysfakcję. W trening wkładam całe serce gdyż wiem, że dzięki ciężkiej pracy można osiągnąć naprawdę wiele. Kulturystyka zainteresowałem się dość późno bo dopiero w 2015 r i wtedy zorzumielm, że chce spróbować sił na scenie, poczuć te emocje jako zawodnik. W 2017 r zadebiutowalem na Mistrzostwach Śląska w Mysłowicach zdobywając tym samy pierwsze miejsce w kat. Fitness Plażowe Atletyczne to dało mi motywację do dalszych występów i rok później bronię Mistrza Śląska oraz dwa tygodnie później spełniam jedno ze swoich marzeń zostaje Mistrzem Polski. Nie mam zamiaru jednak spocząć na laurach, teraz będę dożył do tego aby usłyszał o mnie świat.

Żaneta Paciorkowska i Dominik Gliniecki

Stroong.couple -> Para trenerów personalnych, którzy kochają dźwigać.

Podczas pracy z podopiecznym wyznajemy zasadę, że najlepsza dieta to ta którą jesteś w stanie utrzymać.

Żaneta - Jestem początkującą zawodniczką bikini fitness i chce w zdrowy sposób i przede wszystkim w zgodzie ze swoimi przekonaniami spełniać marzenia. Trening siłowy - to to co kocham i moje podopieczne osiągają cele, które stawiają sobie na początku drogi ze mną.

Dominik - Kocham swoją „prace" jako trener personalny, cenie sobie w tym wszystkim to, że osoby które ze mną współpracują obdarzają mnie tak wielkim zaufaniem, przez co wielką satysfakcją jest dla mnie pomoc w osiągnięciu zamierzonych przez nich celów. Sam schudłem 50kg i metoda prób i błędów jest mi znana. Ale to tylko zachęcało mnie by powiększać swoją wiedzę. Wiem jak ciężko jest zacząć, ale efekt końcowy jest tego wart. Sam to sprawdziłem :)

„Tam gdzie są duże chęci, przeszkody nie mogą być zbyt wielkie"

Owsianki

Przysłowiowa fit para, którą łączy miłość do tego samego sportu. On certyfikowany trener personalny, ona początkowo podopieczna, a obecnie miłość życia i partnerka treningowa. Konrad aktualnie przygotowuje się do swojego pierwszego startu w zawodach kulturystycznych, zaś Andrea mimo młodego wieku i krótkiego stażu treningowego szybko się rozwija i planuje rozpocząć szkolenie w tym kierunku.

Wspólnie prowadzą fanpage, instagrama oraz kanał na YouTubie, więc serdecznie zapraszamy na ich social media.

YouTube: /owsiaan

Paula Słowik

Czy mam powiedziec że jestem absolwentką dietetyki? Że trenerem personalnym i dietetykiem w firmie cateringowej? Że skończyłam też masę kursów w tym kierunku i chce się dalej rozwijać i najlepiej zarzucić was nazwami tych kursów? Nuuuudna. Mi też by się tego nie chciało czytać.
Więc po ludzku.
‌Ja jestem Paula! Wstaje o 5 żeby zrobić cardio, wieczory spędzam na treningach, noszę ze sobą jedzenie w pudełkach i wagę w torebce, kocham swoją pracę i spędzać pół dnia nad jadlospisami dla swoich klientów, niedługo też wyjdę na scenę by móc zacząć równać swoją pracę z innymi i spełnić parę marzeń. To właśnie ja. Paula.

Tomasz Barański

Pasjonat sportu od najmłodszych lat. Już jako dziecko trenował karate, by osiągać sukcesy na szczeblu krajowym. Sporty walki zamienił na
siatkówkę, by w końcu zostać trenerem personalnym, co stało się jego stylem życia. Inżynier z wykształcenia, przeistoczył się w inżyniera
kształtowania sylwetki.