Krzysztof Kryj

Od lat zajmuję się odchudzaniem, co więcej - sam schudł 40 kg i trzyma wagę po dzień dzisiejszy, czyli już 10 lat. Nie tylko schudł, ale nieustannie podnosi kwalifikacje, szkoli się, otworzył klub, w którym dokonał już setek przemian bohaterów ważących nawet 180 kg! Obecnie pracuję jako trener, publicysta , zawodnik fitness – oczywiście jest to działalność głównie charytatywna.

Bardzo dużo o Krzysztofie mówią poniższe materiały, więc jeśli chcecie wiedzieć o nim, więcej zapraszamy do oglądania:

Marcin Łopucki

  • Czynny zawodnik PRO 4-krotny Mistrz Świata w kulturystyce klasycznej, 1V-CE Mistrz Europy, Mistrz Polski
  • V-CE Mistrz Świata w Fitness, Mistrz Europy, Polski,
  • V-CE Mistrz Europy w BodyFitness. Od blisko 20 lat zawodnik IFBB,
  • Trenował judo, karate, taekwondo, pływanie,
  • Dietetyk,
  • Wykładowca, felietonista,
  • Licencjonowany trener sportowy, AWF.

Rafał Gumienny

Witam serdecznie Wszystkim. Nazywam się Rafał Gumienny i od najmłodszych lat interesuje się sportem. Już jako dziecko każda wolna chwile spędzałem aktywnie. W wieku nastoletnim zainteresowałem się siłownia po krótkim czasie stała się dla mnie ogromną pasja z której czerpie siły i satysfakcję. W trening wkładam całe serce gdyż wiem, że dzięki ciężkiej pracy można osiągnąć naprawdę wiele. Kulturystyka zainteresowałem się dość późno bo dopiero w 2015 r i wtedy zorzumielm, że chce spróbować sił na scenie, poczuć te emocje jako zawodnik. W 2017 r zadebiutowalem na Mistrzostwach Śląska w Mysłowicach zdobywając tym samy pierwsze miejsce w kat. Fitness Plażowe Atletyczne to dało mi motywację do dalszych występów i rok później bronię Mistrza Śląska oraz dwa tygodnie później spełniam jedno ze swoich marzeń zostaje Mistrzem Polski. Nie mam zamiaru jednak spocząć na laurach, teraz będę dożył do tego aby usłyszał o mnie świat.

Paula Słowik

Czy mam powiedziec że jestem absolwentką dietetyki? Że trenerem personalnym i dietetykiem w firmie cateringowej? Że skończyłam też masę kursów w tym kierunku i chce się dalej rozwijać i najlepiej zarzucić was nazwami tych kursów? Nuuuudna. Mi też by się tego nie chciało czytać.
Więc po ludzku.
‌Ja jestem Paula! Wstaje o 5 żeby zrobić cardio, wieczory spędzam na treningach, noszę ze sobą jedzenie w pudełkach i wagę w torebce, kocham swoją pracę i spędzać pół dnia nad jadlospisami dla swoich klientów, niedługo też wyjdę na scenę by móc zacząć równać swoją pracę z innymi i spełnić parę marzeń. To właśnie ja. Paula.

Tomasz Barański

Pasjonat sportu od najmłodszych lat. Już jako dziecko trenował karate, by osiągać sukcesy na szczeblu krajowym. Sporty walki zamienił na
siatkówkę, by w końcu zostać trenerem personalnym, co stało się jego stylem życia. Inżynier z wykształcenia, przeistoczył się w inżyniera
kształtowania sylwetki.

Adam Zając

Trener osobisty, instruktor rekreacji ruchowej, doradca oraz autor indywidualnych programów treningowych. Specjalista ds. kondycji fizycznej, pięknej sylwetki i zdrowego trybu życia. Vice mistrz świata w kategorii Men’s Physique, oraz brązowy medalista Polski. Na swoim koncie ma tysiące przeprowadzonych treningów personalnych, podczas których pomagał osiągać cele ludziom o różnej budowie ciała, wieku i problemach zdrowotnych. Bogate doświadczenie zawodowe, wiedza merytoryczna oraz wiara w ludzi, pomagają mu w szybkim znalezieniu najkrótszej drogi prowadzącej do satysfakcji i zdrowia klientów. W pracy z ludźmi korzysta z wielu rozwiązań poprawiających ich wzorce ruchowe, żywieniowe i mentalne - wspierając, motywując i zmieniając ich nawyki na lepsze. Mimo kilkunastoletniego doświadczenia zawodowego i wielu sukcesów - wciąż inwestuje we własny rozwój szukając skutecznych metod wspierania Klientów w realizacji ich celów. Jest wulkanem energii który zaraża swoją otwartością, entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem do świata. Wierzy, że „chcieć znaczy móc", a motywacja i wytrwałość są kluczem do uzyskania założonych efektów.

Piotr Galus

Instruktor zajęć grupowych, trener personalny, pasjonat każdej aktywności ruchowej i dziennikarz, którzy sporcie opowiada na antenach Polskiego Radia.