Krzysztof Kryj

Krzysztof Kryj jest trenerem personalnym ze Szczecina. Twórca programu przemiana, podczas którego wyłania się spośród mieszkańców Szczecina ludzi o dużej nadwadze 100- 150kg, a następnie pomaga w przemianie zapewniając treningi, posiłki, pomoc specjalistyczną. Trener roku 2018 uczestnik master fit 2016, organizator darmowych spiningów od 3 lat 3x w tygodniu. Organizator imprez masowych związanych z propagowaniem zdrowego trybu życia. Rekordzista Polski w spinningu./p>

Instagram: ...
Facebook: ...
Kod rabatowy: ...

Adam Zając

Trener osobisty, instruktor rekreacji ruchowej, doradca oraz autor indywidualnych programów treningowych. Specjalista ds. kondycji fizycznej, pięknej sylwetki i zdrowego trybu życia. Vice mistrz świata w kategorii Men’s Physique, oraz brązowy medalista Polski. Na swoim koncie ma tysiące przeprowadzonych treningów personalnych, podczas których pomagał osiągać cele ludziom o różnej budowie ciała, wieku i problemach zdrowotnych. Bogate doświadczenie zawodowe, wiedza merytoryczna oraz wiara w ludzi, pomagają mu w szybkim znalezieniu najkrótszej drogi prowadzącej do satysfakcji i zdrowia klientów. W pracy z ludźmi korzysta z wielu rozwiązań poprawiających ich wzorce ruchowe, żywieniowe i mentalne - wspierając, motywując i zmieniając ich nawyki na lepsze. Mimo kilkunastoletniego doświadczenia zawodowego i wielu sukcesów - wciąż inwestuje we własny rozwój szukając skutecznych metod wspierania Klientów w realizacji ich celów. Jest wulkanem energii który zaraża swoją otwartością, entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem do świata. Wierzy, że „chcieć znaczy móc", a motywacja i wytrwałość są kluczem do uzyskania założonych efektów.

Instagram: @freakrabbit
Facebook: Rabbit4Body Adam Zając
Kod rabatowy: RABBIT4BODY

Ania Zuza Lipińska

Miłośniczka aktywności fizycznej i adrenaliny, w kuluarach sal treningowych znana jako ZUZA. Od wielu lat związana ze sportem, absolwentka AWF i Politechniki Warszawskiej. Jej pierwsza miłość to siatkówka plażowa, którą uprawia amatorsko do dziś. Na co dzień prowadzi również zespół akademickich siatkarek z Politechniki Warszawskiej. Smykałkę do siłowni i cross trainingu znalazła na salach Zdrofitu, a przygodę instruktora rozpoczęła od dwóch kursów Cross Olympic Weightlifting. Wiedzę w zakresie treningu zgłębia cały czas, a większość diabelskich workoutów testuje najpierw na sobie. Na sali energiczna i pomocna, sprawi, że każdego burpeesa będziecie wykonywać z uśmiechem na twarzy. Na treningu możecie być pewni jednego, podstawowego pytania: „nie za lekkie to obciążenie?” :)

Instagram: @zuuuuuzanka
Kod rabatowy: zuzanka10

Motto:
“If you have a body, you are an athlete”
Bill Bowerman

Joanna Majsak

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Uczestniczka wielu szkoleń związanych z programowaniem treningu. Dawniej - czynna zawodniczka sekcji bokserskiej BKS RADOMIAK RADOM, następnie przez kilka lat walczyła na macie zapaśniczej reprezentując klub AZS AWF WARSZAWA. Aktualnie - trener personalny, instruktorka treningu cross oraz fitness, która wkłada całe serce w zajęcia, które prowadzi. Kocha sporty walki, stąd też zamiłowanie do intensywnego wysiłku, którego możesz spodziewać się na treningach Asi.

Instagram: @majshape
Facebook: MajShape
Kod rabatowy: MAJSHAPE

Marcin Łopucki

  • Czynny zawodnik PRO 4-krotny Mistrz Świata w kulturystyce klasycznej, 1V-CE Mistrz Europy, Mistrz Polski
  • V-CE Mistrz Świata w Fitness, Mistrz Europy, Polski,
  • V-CE Mistrz Europy w BodyFitness. Od blisko 20 lat zawodnik IFBB,
  • Trenował judo, karate, taekwondo, pływanie,
  • Dietetyk,
  • Wykładowca, felietonista,
  • Licencjonowany trener sportowy, AWF.

Instagram: @marcinlopucki
Kod rabatowy: MARCIN10

Natalia Gadzicka

Od dziecka pasjonatka wielu sportów, a przede wszystkim piłki nożnej, w którą gra do dziś. Obecnie certyfikowany trener personalny Akademii Mistrzostwa Sportowego czynnie pracujący w zawodzie. Każdą wolną chwilę poświęca edukacji na temat treningu siłowego oraz dietetyki. Jej największym marzeniem jest spróbowanie swoich sił w zawodach sylwetkowych co niebawem ma zamiar spełnić.

Instagram: @nataliagadzicka_rta
Kod rabatowy: NATALIA

Piotr Galus

Instruktor zajęć grupowych, trener personalny, pasjonat każdej aktywności ruchowej i dziennikarz, którzy sporcie opowiada na antenach Polskiego Radia.

Instagram: @formagalusa
Kod rabatowy: FORMAGALUSA

Rafał Gumienny

Witam serdecznie Wszystkim. Nazywam się Rafał Gumienny i od najmłodszych lat interesuje się sportem. Już jako dziecko każda wolna chwile spędzałem aktywnie. W wieku nastoletnim zainteresowałem się siłownia po krótkim czasie stała się dla mnie ogromną pasja z której czerpie siły i satysfakcję. W trening wkładam całe serce gdyż wiem, że dzięki ciężkiej pracy można osiągnąć naprawdę wiele. Kulturystyka zainteresowałem się dość późno bo dopiero w 2015 r i wtedy zorzumielm, że chce spróbować sił na scenie, poczuć te emocje jako zawodnik. W 2017 r zadebiutowalem na Mistrzostwach Śląska w Mysłowicach zdobywając tym samy pierwsze miejsce w kat. Fitness Plażowe Atletyczne to dało mi motywację do dalszych występów i rok później bronię Mistrza Śląska oraz dwa tygodnie później spełniam jedno ze swoich marzeń zostaje Mistrzem Polski. Nie mam zamiaru jednak spocząć na laurach, teraz będę dożył do tego aby usłyszał o mnie świat.

Instagram: @skazanynasilownie
Kod rabatowy: SKAZANY10

Tomasz Barański

Pasjonat sportu od najmłodszych lat. Już jako dziecko trenował karate, by osiągać sukcesy na szczeblu krajowym. Sporty walki zamienił na
siatkówkę, by w końcu zostać trenerem personalnym, co stało się jego stylem życia. Inżynier z wykształcenia, przeistoczył się w inżyniera
kształtowania sylwetki.

Instagram: t.b.trainer
Facebook: T.B.trainer
Kod rabatowy: TBTRAINER