Ironmaxx Tribulus Ultra Strong 180 kap. Zobacz większe

Ironmaxx Tribulus Ultra Strong 90 tab.

41245

Nowy produkt

  • 1600mg Tribulus Terrestris w jednej tabletce
  • 15mg cynku na jedną tabletkę
  • Podnosi poziom testosteronu
  • Podnosi libido
  • 1 opakowanie starcza aż na 180 dni stosowania

Więcej szczegółów

99,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

System płatności
System płatności
Tribulum Terrestris jest znanym od wieków afrodyzjakiem stosowanym w medycynie ludowej.

Stymuluje on przysadkę mózgową do większej produkcji hormonu lutenizującego, który działa na jądra pobudzając je do syntezy wolnego testosteronu.

Wysoki poziom wolnego testosteronu w organizmie zapewnia szybki rozwój tkanki mięśniowej z jednoczesną redukcją tkanki tłuszczowej. Podniesiony poziom naturalnego testosteronu wpływa korzystnie na poziom siły, wytrzymałości a także regenerację sportowca i jego libido. Tribulus nie jest hormonem ani sterydem anabolicznym, jego zażywanie podnosi poziom własnego testosteronu, nie dostarcza żadnych hormonów z zewnątrz, w związku z czym jest całkowicie bezpieczny dla organizmu.
 

Tribulus terrestris jest źródłem steroidów roślinnych takich jak : protodioscyny, protogracyliny, diosgeniny, ruskogeniny, gitogeniny i tigogeniny oraz alkaloidów i flawonoidów. Substancje bioaktywne, zawarte w ekstrakcie z Tribulus terrestris, wpływają na równowagę hormonalną ustroju, nie zakłócając przy tym fizjologicznych mechanizmów regulacji hormonalnej.

Stosowanie Tribulusa u mężczyzn powoduje zwiększenie popędu seksualnego, zwiększenie masy i siły mięśniowej, stabilizację ciśnienia tętniczego oraz poprawę funkcji narządów wewnętrznych. U kobiet poprzez stymulację wydzielania estradiolu redukuje podskórna tkankę tłuszczową, bezpośrednio zwiększa libido oraz reguluje owulację.

Cynk przyczynia się do prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. Testosteron to typowy męski hormon. Decyduje o rozwijaniu się męskich cech płciowych, odpowiada za owłosienie ciała i twarzy, budowę i rozrost tkanki mięśniowej. Wpływa na popęd płciowy, potencję, pożądanie, myślenie przestrzenne, wytrzymałość, przywódcze cechy charakteru, agresję. Cechy charakterystyczne dla mężczyzny. Inne hormony anaboliczne, których metabolizm nie może się obyć bez cynku, to hormon wzrostu i insulina.
Tribulus ekstrakt terrestris, glukonian cynku, środek odblokowujący (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, krzemionkę, talk), środek do powlekania (hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza, barwniki (dwutlenek tytanu, kwas karminowy, ryboflawina), barwnik spożywczy (jabłko, czarna porzeczka, rzodkiewki koncentrat) MCT proszek) ,
Tabela żywieniowa i składniki:
Na 100 gNa 1tabletkę
energia 1279 kJ / 305 kcal 24 kJ / 6 kcal
tłuszcze 2,7 g <0,5 g
nasycone 2,4 g <0,1 g
węglowodany 54 g 1,0 g
w tym cukier 0 g 0 g
białko 11 g <0,5 g
sól 0,33 g <0,01 g

skład:

Tribulus terrestris

1600 mg

w tym saponiny

1280 mg

cynk

15

1 tabletka dziennie z dużą ilością wody

Napisz opinię

Ironmaxx Tribulus Ultra Strong 90 tab.

Ironmaxx Tribulus Ultra Strong 90 tab.

  • 1600mg Tribulus Terrestris w jednej tabletce
  • 15mg cynku na jedną tabletkę
  • Podnosi poziom testosteronu
  • Podnosi libido
  • 1 opakowanie starcza aż na 180 dni stosowania

6 innych produktów w tej samej kategorii: