Phytochem Monohydrat Kreatyny Ultra Pure 500 g Zobacz większe

Phytochem Monohydrat Kreatyny Ultra Pure 500 g

Nowy produkt

Phytochem Monohydrat Kreatyny jest białym, bezwonnym, bez smakowym i krystalicznym proszkiem. Jest to ultra czysty monohydrat kreatyny, najwyższej jakości z pośród kreatyn dostępnych na europejskim rynku. Każda partia zostaje poddana wnikliwym testom na wykrycie produktów ubocznych oraz zanieczyszczeń.

Więcej szczegółów

80,00 zł brutto

System płatności
System płatności

Phytochem Monohydrat Kreatyny jest białym, bezwonnym, bez smakowym i krystalicznym proszkiem. Jest to ultra czysty monohydrat kreatyny, najwyższej jakości z pośród kreatyn dostępnych na europejskim rynku. Każda partia zostaje poddana wnikliwym testom na wykrycie produktów ubocznych oraz zanieczyszczeń. Ten stały systematyczny nadzór powoduje iż klient za każdym razem kupuje produkt tej samej najwyższej jakości bez obaw o skutki zdrowotne i skuteczność działania.

Pełni ona funkcję nośnika i magazynu energii w komórkach mięśniowych. Dzięki niej organizm może kierować potrzebną energię do wszystkich procesów życiowych, od skurczów mięśni, poprzez tworzenie białek aż do procesów myślowych. Kreatyna jest z powodzeniem wykorzystywana w wielu dyscyplinach sportowych w celu zwiększenia siły i wytrzymałości mięśni, a także do budowania masy mięśniowej.

Kreatyna jest niezbędnym, naturalnie występującym związkiem głównie znajdującym się w mięśniach. Jedna trzecia tej kreatyny funkcjonuje w organizmie jako wolna kreatyna, a dwie trzecie są magazynowane jako pochodna mianowicie fosfokreatyna (CP). Kreatyna jest konieczna do życia tak jak białka, węglowodany, tłuszcze, witaminy i minerały. Odgrywa ważną rolę w energetycznym metabolizmie mięśni. Pomaga zamieniać adenosine diphosphate (ADP) w komórkach mięśniowych na adenosine triphosphate (ATP). ATP zaopatruje organizm w energię. Podsumowując im więcej kreatyny i fosfokreatyny (CP) w tkance mięśniowej, tym mięsień może dłużej i efektywniej działać. Dostępność fosfokreatyny (CP) jest głównym z ograniczeń w działaniu mięśni podczas ciężkich ćwiczeń. Jej uszczuplenie powoduje podwyższenie w komórkach koncentracji ADP, a zatem zmęczenie przejawiające się zahamowaniem budowy mięśni.

Metoda stosowania kreatyny Phytochem kieruje się zasadą stałego podtrzymania 2-5 gram na dzień przez okres 3-5 tygodni. Następnie przerwa 2 tygodnie i cykl powtarzamy. Aby efekt był trwały cykl należy powtórzyć kilkukrotnie. Każdorazowo porcję kreatyny spożywamy co najmniej 1 godz. po posiłku mieszając z węglowodanami Carbo Plex lub koncentratem Mineral Aktiv, który doskonale poprawia smak i potęguje działanie kreatyny.

Podczas stosowania kreatyny należy spożywać dużą ilość płynów. Ogólnie, dozowanie kreatyny powinno być tak wysokie jak to jest potrzebne, jednakże tak niskie jak to możliwe. Każdy organizm ma pewien limit możliwości magazynowania kreatyny w tkankach mięśniowych i każda nadwyżka kreatyny nie będąc wykorzystana jest zwyczajnie wydalana z moczem. Pamiętajcie również, że kreatyna jest biostymulatorem zwiększającym zarówno siłę mięśni jak również możliwości przyswajania białek, a więc aby efekt był długotrwały należy w czasie jej stosowania intensywnie trenować oraz zwiększyć spożycie zarówno białek i węglowodanów. Szczególnie godne polecenia są proteiny (Prolact, Whey) i aminokwasy serwatkowe (Amino Tabs), które dodatkowo zwiększają produkcję własnego hormonu wzrostu.

Wartość odżywcza

1 porcja

Monohydrat kreatyny

5gPROGRAM STOSOWANIA KREATYNY PHYTOCHEM
Metoda stosowania kreatyny Phytochem kieruje się zasadą stałego podtrzymania 2-5 gram na dzień przez okres 3-5 tygodni. Następnie przerwa 2 tygodnie i cykl powtarzamy. Aby efekt był trwały cykl należy powtórzyć kilkukrotnie. Każdorazowo porcję kreatyny spożywamy co najmniej 1 godz. po posiłku mieszając z węglowodanami Carbo Plex lub koncentratem Mineral Aktiv, który doskonale poprawia smak i potęguje działanie kreatyny. Podczas stosowania kreatyny należy spożywać dużą ilość płynów. Ogólnie, dozowanie kreatyny powinno być tak wysokie jak to jest potrzebne, jednakże tak niskie jak to możliwe. Każdy organizm ma pewien limit możliwości magazynowania kreatyny w tkankach mięśniowych i każda nadwyżka kreatyny nie będąc wykorzystana jest zwyczajnie wydalana z moczem. Pamiętajcie również, że kreatyna jest biostymulatorem zwiększającym zarówno siłę mięśni jak również możliwości przyswajania białek, a więc aby efekt był długotrwały należy w czasie jej stosowania intensywnie trenować oraz zwiększyć spożycie zarówno białek i węglowodanów. Szczególnie godne polecenia są proteiny (Prolact, Whey) i aminokwasy serwatkowe (Amino Tabs), które dodatkowo zwiększają produkcję własnego hormonu wzrostu.

Napisz opinię

Phytochem Monohydrat Kreatyny Ultra Pure 500 g

Phytochem Monohydrat Kreatyny Ultra Pure 500 g

Phytochem Monohydrat Kreatyny jest białym, bezwonnym, bez smakowym i krystalicznym proszkiem. Jest to ultra czysty monohydrat kreatyny, najwyższej jakości z pośród kreatyn dostępnych na europejskim rynku. Każda partia zostaje poddana wnikliwym testom na wykrycie produktów ubocznych oraz zanieczyszczeń.

6 innych produktów w tej samej kategorii: