Korzyści:
  • Kupując produkty firm takich jak IronMaxx, Performance, Phytochem, Power System lub Surpresa Natural otrzymasz
    1 punkt za każdą wydaną złotówkę.
    1 PLN = 1 Punkt
  • Otrzymuj bonusy rabatowe, 300 punktów = 10,50 PLN rabatu
  • Za założenie konta na stronie encsport.pl dostajesz aż 100 punktów.
  • Uczestnictwo w programie jest całkowicie darmowe więc dołączając jedynie zyskujesz
Jak to działa?
Klub ENC to program lojalnościowy dzięki, któremu za każdą wydana złotówkę otrzymasz 1 punkt. Zebrane punkty możesz wymienić na kupon rabatowy na kolejne zakupy. Przykładowo 300 punktów pozwala na uzyskanie kuponu o wartości 10,50 zł.
Jak dołączyć?
Aby dołączyć do Klubu ENC wystarczy założyć konto na stronie encsport.pl. Jeśli już posiadasz konto nie musisz robić nic więcej. Gdy jesteś zalogowany każda wydana przez Ciebie złotówka dodaje 1 punkt do Twojego konta. Aby sprawdzić saldo punktów przejdź do zakładki Klub ENC znajduje się on po prawej stronie pomarańczowego paska nawigacyjnego.
Jak korzystać z oferty?
Aby wymienić punkty na kupon rabatowy przejdź do zakładki Klub ENC. Pojawi się tabelka z saldem konta oraz historią otrzymanych punktów. Na dole tabelki po lewej stronie jest przycisk GENERUJ KUPON kliknij go jeśli chcesz wymienić punkty na kupon rabatowy na kolejne zakupy. Wpisz ilość punktów którą chcesz wymienić, następnie kliknij DOKONAJ WYMIANY. Teraz zapisz kod rabatowy który został wyświetlonyw oknie dialogowym i wykorzystaj go w koszyku podczas składania zamówienia.