Suplementy wspomagające odchudzanie!

Suplementy wspomagające odchudzanie!

W myśl przysłowia „Nowy rok, nowy Ja”, wielu z nas rozpoczyna przygodę z siłownią w celu osiągnięcia wymarzonej sylwetki, a przede wszystkim pozbycia się nadprogramowych kilogramów, które odłożyły nam się w okresie świąteczno-sylwestrowym.

Do lata zostało jeszcze trochę czasu, a więc możemy podejść do tematu ze spokojną głową, bez niepotrzebnego pośpiechu. Najważniejszą składową naszego sukcesu będzie odpowiednia dieta. Powinniśmy wejść na delikatny deficyt kaloryczny, bez drastycznego obniżania kalorii, aby nie spowolnić metabolizmu. Jeżeli dodamy do tego odpowiednią ilość wysiłku fizycznego, na pewno dojdziemy do miejsca, w którym spojrzymy w lustro z szerokim uśmiechem.
Ale czy istnieją suplementy, odżywki, które pomogą nam osiągnąć zamierzony efekt? Oczywiście, że tak!
Poniżej postaram się opisać kilka polecanych przeze mnie preparatów, które pomogą nam uzyskać szczupłą sylwetkę, a przy okazji pozwolą zachować zdrowie w dobrej kondycji.


Ironmaxx 100% Whey Protein

Odżywka białkowa – podczas przebywania na deficycie kalorycznym zwiększa się zapotrzebowanie organizmu na białko. Przy niedobrze energii organizm w procesach energetycznych zaczyna pobierać aminokwasy, które pochodzą z pożywienia, a przy zbyt małej ilości białka w diecie organizm, aby uzyskać aminokwasy zaczyna rozkładać nasze mięśnie.

W skrócie im więcej dostarczamy białka z dietą tym mniej aminokwasów organizm zaczerpnie z naszych mięśni, dzięki czemu będziemy w stanie spalać tkankę tłuszczową przy zachowaniu odpowiedniej masy mięśniowej.

Nasza sylwetka będzie wyglądała szczupło, ale przede wszystkim zdrowo.Najczęstszym powodem nieosiągania wymarzonej sylwetki jest nietrzymanie się diety, podjadanie. Istnieją dowody na to, że przy niskiej podaży białka odczuwamy większy głód niż przy wysokiej zawartości tego makroskładnika w diecie. A więc możemy wyciągnąć wniosek, że odpowiednia ilość protein ułatwia nam utrzymanie ujemnego bilansu kalorycznego.

Odżywkę białkowę 100% Whey protein od firmy Ironmaxx cechuje najwyższa niemiecka jakość oraz pyszny smak, w momencie kiedy najdzie nas ochota na coś słodkiego możemy sięgnąć po shake’a białkowego, jednocześnie zaspokoimy naszą potrzebę, a także dostarczymy do naszego organizmu tak potrzebny w trakcie redukcji makroskładnik.

Low Calories Drink

Low Calories Drink jest to pyszny napój, wzbogacony witaminami, który pomoże nam dostarczać odpowiednią ilość płynów w ciągu dnia.

Pij 2-3l wody dziennie, aby nawodnić organizm, wypłukać toksyny z organizmu, to również pomoże w pozbyciu się niechcianej tkanki tłuszczowej, bez odpowiedniej ilości wody źle pracują nerki, wątroba, a nasz brzuch wydaje się napompowany. Woda wspomaga wiele procesów w organizmie, w tym spalanie tkanki tłuszczowej.


Lipo Reduct

Aby spalać tkankę tłuszczową musimy przebywać na deficycie kalorycznym, co często wiąże się z odstawieniem produktów oraz potraw, które podczas spożywania sprawiają nam największą przyjemność. Niestety ciągłe odmawianie sobie przyjemności może wiązać się z dużym stresem, wydzielaniem hormonu stresu ( kortyzolu ), który jest wrogiem w naszej walce o wymarzoną sylwetkę. Dla uspokojenia głowy czasami warto sobie odpuścić i sięgnąć po wymarzoną czekoladę czy smażonego schabowego. Aby po spożyciu takiego posiłku nie dopadły nas wyrzuty sumienia mogę zaproponować suplement Lipo Reduct, bogaty w Chitozan.

Najważniejszą właściwością chitozanu jest ograniczenie wchłaniania tłuszczy z pożywienia. Tłuszcz nie zostaje wchłonięty w jelicie, ale zostaje związany przez chitozan i wydalony z organizmu, co zmniejsza kaloryczność potrawy.

Dzięki Lipo Reduct, możesz pozwolić sobie na odrobinę przyjemności pozbawionej wyrzutów sumienia.

Detox dla Niego I dla Niej

Każdego dnia jesteśmy narażeni na dużą ilość szkodliwych substancji. Znajdziemy je, m.in. w żywności (barwniki, konserwanty, syntetyczne aromaty, wzmacniacze smaku), a także wirusy, bakterie, metale ciężkie, pestycydy.

Toksyny odkładają się w naszym organizmie również w skutek złej diety, która obfituje w tłuszcze trans oraz węglowodany proste. Sięgamy również po różnego rodzaju używki, alkohol czy papierosy. Substancje te przyczyniają się do wielu dolegliwości oraz chorób, dlatego powinniśmy oczyścić z nich nasz organizm.

Oczyszczenie organizmu sprawdza się doskonale jako wprowadzenie do odchudzania. Po oczyszczeniu nasz metabolizm przyspiesza, układ pokarmowy sprawniej pracuje, dzięki czemu w łatwiejszy sposób zrzucimy niechciane kilogramy.

Firma Ironmaxx przygotowała preparaty Detox w wersji dla mężczyzn, który oczyszcza orgaznim z toksyn, a także został wzbogacony o cynk, który dba o wysoki poziom testosteronu, a także w wersji dla kobiet bogaty w kwas foliowy, który reguluje gospodarkę hormonalną, pozytywnie wpływa na psychikę, zapewnia dobre funkcjonowanie jelit, żołądka i wątroby.

Muliwitamin, Mulitmineral, Vita vites
Witaminy są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Bardzo często podczas diety redukcyjnej, wraz ze zmniejszoną ilością spożywanego pożywienia dostarczamy zbyt małej ilości witamin i minerałów co może prowadzić do niebezpiecznych dla zdrowia niedoborów.

Istnieją również witaminy, które mają wpływ na proces odchudzania. Regulują metabolizm, biorą udział w procesie spalania węglowodanów.

Musimy zadbać również o odpowiednią podaż minerałów, m.in. magnez, który potrzebny jest niemal do wszystkich procesów zachodzących w organizmie, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz układu nerwowego. Chrom usprawnia metabolizm, a żelazo zapobiega anemii.

Przy zmniejszonej ilości spożywanego jedzenia warto sięgnąć po preparat, który pozwoli nam na uzupełnienie braków spowodowanych dietą.

Na zakończenie chciałbym przypomnieć, że bez odpowiedniej, rozsądnej diety i wysiłku fizycznego nie uzyskamy wymarzonej