Performance Ultra Lean Gainer

Performance Ultra Lean Gainer

Nowość od firmy Performance !!!

Trenujesz sporty wytrzymałościowe czy może chcesz rozwinąć jakościową masę ciała?
Może jesteś fanem sportu z aktywnym stylem życia lub ciężko pracujesz?
Ultra Lean Gainer stanie się Twoim ulubionym dodatkiem diety.


Co to jest Ultra Lean Gainer?

Ultra Lean Gainer to idealny element diety, aby przyspieszyć rozwój jakościowej, suchej masy mięśniowej, bez niechcianego przez nas podlewania (niska zawartość cukrów prostych),  pozwala skrócić czas regeneracji mięśni oraz zwiększyć czystość kalorii w diecie.

„Aby być dużym, musisz dużo jeść”, jest to doskonale znana fraza, wiele osób starających się zwiększyć swoją masę mięśniową, bierze ją aż zbyt poważnie i bardzo często, aby zyskać na wadze zwiększa kalorie w diecie potrawami, którymi można je szybko dostarczyć. Bardzo często są to potrawy obfitujące w duże ilości cukrów prostych, przez co oprócz rozbudowy naszych mięśni odkładamy tłuszcz.

Podstawową zasadą budowy masy mięśniowej jest nadwyżka kaloryczna, ale powinniśmy wybierać pełnowartościowe produkty zawierające najwyższej jakości białka oraz złożone węglowodany.

Nie każdy z nas ma czas na przygotowanie kilku posiłków w ciągu dnia, a nawet można mieć problem ze zjedzeniem takich ilości jedzenia.

Wtedy z pomocą może przyjść Ultra Lean Gainer od firmy Performance, który może stanowić zdrową i pełnowartościową alternatywę posiłku.

Oczywiście jest to produkt przeznaczony nie tylko dla osób, które mają dodatni bilans kaloryczny, ze względu na najwyższej jakości białko oraz węglowodany może stanowić element diety nawet osób nie trenujących.

Korzyści?

Produkt zawiera tylko najlepsze białka takie jak koncentrat serwatkowy i izolat serwatki, złożone węglowodany i modcarb. Ten ostatni to nowa mieszanka węglowodanów pochodząca z 5 naturalnych źródeł węglowodanów: organiczne otręby owsiane, organiczny amarantus, organiczna komosa ryżowa, organiczna gryka, organiczne proso i organiczna szałwia hiszpańska.
(Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat modcarb zajrzyj do tego artykułu: …. )

W Produkcie znajdziesz 40% białek, 37% węglowodanów (mniej niż 4gr cukru) i 6gr błonnika. Z tak niewielką zawartością cukru Ultra Lean Gainer wyróżnia się wśród innych odżywek typu Gainer, dzięki czemu idealnie nadaje się do spożycia nie tylko po treningu, ale w dowolnym momencie dnia.

Dostępne w smaku waniliowym, czekoladowym