Jakie suplementy stosować trenując piłkę nożną?

Opublikowany przez
Zarówno sportowcy jak i osoby uprawiające sport rekreacyjnie potrzebują dostarczyć do organizmu odpowiednie składniki. Zbilansowana dieta oraz suplementy diety w znacznym stopniu są w stanie poprawić osiągane wyniki. Piłkę nożną charakteryzuje przewaga wysiłku wytrzymałościowego, który obciąża cały organizm. Poniżej opis kilku suplementów, po które warto sięgnąć trenując piłkę nożną lub sport o podobnej charakterystyce.

Przepisy na gofry Performance Protein Baking mix

Opublikowany przez
Performance Protein Baking mix nadaje się nie tylko do przygotowania naleśników oraz gofrów, ale także wielu innych pyszności. Gorąco zachęcamy do wypróbowania naszych przepisów...

BCAA Complex 8:1:1-G

Opublikowany przez
Complex 8: 1: 1 BCAA-G jest to idealny produkt, który pomoże Ci w utrzymaniu oraz budowaniu mięśni po intensywnych treningach. BCAA to aminokwasy o rozgałęzionym łańcuchu (Leucyna, Izoleucyna i Walina).

Monohydrat Kreatyny – Creapure

Opublikowany przez
Monohydrat jest najczystszą postacią kreatyny. Jest to klasyczna forma, która pojawiła się jako pierwsza ponad 30 lat temu.

Protein Baking Mix – Naleśniki, gofry!!!

Opublikowany przez
Pyszne, a przede wszystkim zdrowe naleśniki lub gofry, które przygotujemy w ciągu kilku minut? Teraz to możliwe dzięki nowemu produktowi firmy Performance – Protein Baking mix.
Showing 1 to 5 of 14 (1 Pages)