Kategoria: Atlasy

Ilość produktów 5.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Body-Solid dodatek do atlasu G9S podnoszenie...

Specjalnie wyprofilowane i duże podkładki na plecy, podkładki na ramiona i uchwyty zwiększają komfort treningów brzucha, ramion i tricepsów. Jest to połączenie pionowego podnośnika kolan i stacji do wykonywania dipów.

Do użytku wyłącznie z siłownią domową Body-Solid G9S

Cena 1 600,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
0 Opinia(e) 

Body-Solid atlas G9S

Ta wielostanowiskowa stacja do ćwiczeń oferuje klubową jakość nawet dla trzech osób jednocześnie (z opcjonalnym GKR9).

W atlasach z serii G9 znajduje się wielofunkcyjna stacja Press Arm do wyciskania na ławce, wyciskania ramion i wiele innych.

Cena 23 220,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
0 Opinia(e) 

Dodatek do atlasu FUSION 600 dipy i podciąganie

Podciąganie i dipy od dawna są standardem w zwiększaniu siły i kondycji górnej części ciała. Korzyści z tych ćwiczeń mogą teraz osiągnąć entuzjaści fitnessu na każdym poziomie siły. Dzięki wspomaganemu przez ciężar mechanizmowi nakolanników FCDWA zapewnia takie same korzyści z ćwiczeń podciągania i dipów dla każdego, niezależnie od jego aktualnej kondycji i wagi. Przyłącza się bezpośrednio do atlasu FUSION 600 Personal Trainer Gyms, aby umożliwić użytkownikowi zrównoważenie własnej masy ciała.

Czas realizacji zamówienia 14 dni.

Cena 4 750,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
0 Opinia(e) 

Dodatek do FUSION 600 Wyciskanie nóg

Stosunek 2: 1. Dwuwiązkowa konstrukcja eliminuje naprężenie stawu skokowego i zapewnia stały opór w całym zakresie ruchu. Obrotowa płyta dociskowa obraca się zarówno do przodu, jak i do dołu, aby celować w uda, ścięgna podkolanowe i pośladki. Bardzo duża, bardzo szeroka, antypoślizgowa gumowa płyta prasowa poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Zapewnia komfort, bezpieczeństwo różnorodnych ćwiczen. Boczne uchwyty stabilizujące utrzymają cię w miejscu. Precyzyjnie zaprojektowane łożyska zapewniają precyzyjny i płynny ruch.

Czas realizacji 14 dni

Cena 5 400,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
0 Opinia(e) 

Body-Solid Atlas Fusion 600 95 kg

Projektując linię urządzeń Fusion, podnieśliśmy poprzeczkę siłowni domowych, wykorzystując wytrzymałe, przewymiarowane owalne rurki stalowe. 

Zapoznaliśmy się z rosnącą popularnością tradycyjnych i funkcjonalnych procedur treningowych i połączyliśmy to w całość.

Modułowa konstrukcja  pozwala indywidualnym użytkownikom definiować i budować najlepszą domową siłownię dla ich konkretnych celów zarówno fitnessowych jak i treningu siłowego.

Cena 15 775,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
0 Opinia(e) 

Atlasy

Atlasy