Nowy Obniżka! Performance Pure Whey 2 kg 80 % Białka Zobacz większe

Performance Pure Whey 2 kg 80 % Białka termin do końca czerwca 2018

Nowy produkt


Pure Whey
 to najwyższej, jakości kombinacja różnych frakcji białek serwatki.

Dzięki polaczeniu koncentratu i izolatu białek serwatkowych uzyskano produkt, który cechuje sie najwyższym stopniem asymilacji aminokwasów i bardzo wysokim wskaźnikiem przyswajalności. To idealne źródło białka dla każdego!

Więcej szczegółów

197,10 zł brutto

-10%

219,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

System płatności
System płatności

Pure Whey to najwyższej, jakości kombinacja różnych frakcji białek serwatki.
Dzięki polaczeniu koncentratu i izolatu białek serwatkowych uzyskano produkt, który cechuje sie najwyższym stopniem asymilacji aminokwasów i bardzo wysokim wskaźnikiem przyswajalności. To idealne źródło białka dla każdego!

Co to jest serwatka?
Serwatka jest to produkt uboczny, który powstaje podczas produkcji sera. W naturalnej formie serwatka nie może być użyta, ponieważ zawiera za dużo tłuszczu, laktozy oraz puryn (są to martwe, niewykształcone białka, które nie są tolerowane przez organizm człowieka, a nawet przyczyniają sie do kłopotów trawiennych i powstawaniu nadmiernej ilości gazów w jelitach). Aby rozwiązać ten problem wydano miliony euro na badania naukowe i opracowanie procesu obróbki serwatki.

Udało sie to dzięki specjalnej filtracji serwatki i stworzono czysty oraz unikalny produkt o koncentracji białka większej niż 85% (dotychczas było max 80 %). Te unikalne procesy technologiczne to :

1/ Mikrofiltracja - specjalny horyzontalny system filtracji serwatki z dokładnością do 250 nanometrów.

2/ Krzyżowa mikrofiltracja - to konkurencyjny dla wymiany jonowej system filtracji białka serwatki. Wymiana jonowa może doprowadzić do denaturacji białek i aminokwasów natomiast podczas krzyżowej mikro-filtracji, niechciane komponenty takie jak tłuszcz i laktoza zostają usunięte całkowicie, a inne unikalne składniki pozostają nienaruszone.

Główne korzyści tych technologicznych procedur to:
 Nie następuje denaturacja białek zawartych w serwatce.
 Maksymalna koncentracja serwatki poprzez proces mikrofiltracji
 Maksymalny zestaw aminokwasów
 Specjalna separacja protein bez użycia ciepła czy chemii
 Zwiększona zawartość wapnia a obniżona zawartość sodu

Każde 100 gram Performance Pure Whey zawiera
22.900 mg BCAA i 18.100 mg L- Glutaminy, a także dużą ilość Argininy i Lizyny (są to aminokwasy znane z tego, ze naturalnie stymulują uwalnianie naturalnego hormonu wzrostu w organizmie człowieka).

Innymi frakcjami białka serwatki znajdujących sie w Pure Whey są:
Laktoglobulina(47-58%),
Laktoalbumina (18-23%),
Serum Albumina (4-11%)
Immunoglobulina (4-10%),
Glycomacropeptides (14-22%)
oraz specjalne mikrofrakcje: Laktoferyna, Laktoperoxidase. IGF-factors, Lysozyma.

Każda z tych frakcji ma swoja specjalna funkcje w prawidłowym funkcjonowaniu systemu immunologicznego człowieka i skutecznym transporcie minerałów w organizmie. Mogą być one otrzymane tylko metoda krzyżowej mikrofiltracji.

Ponadto jedna z frakcji białkowych, o nazwie „glycomacropeptides”, odgrywa bardzo istotna role w procesie uczucia sytości. GLYCOMACROPEPTYDY to unikalne peptydy stworzone są z łańcucha 64 aminokwasów o bardzo niskiej wadze molekularnej. Biorą one udział w uwalnianiu cholecystokininy (CKK). CKK jest peptydem uczestniczącym bezpośrednio w spożywaniu pokarmów, rozważany tez, jako hormon i neuropeptyd. Podczas procesu przyswajania i trawienia pokarmu, CCK zajmuje sie wysłaniem wiadomości do głównego systemu nerwowego, w celu uzyskania większego uczucia sytości.

Charakterystyka Performance Pure Whey:
 Kombinacja izolatu i koncentratu białek serwatkowych
 Bardzo wysoki wskaźnik przyswajalności
 Pomaga w budowaniu masy, siły i wytrzymałości mięśni
 Wysoka zawartość BCAA
 Tylko 2g węglowodanów w porcji
 Idealne źródło białka w diecie
 Rewelacyjny smak, świetna rozpuszczalność

Niezależnie od tego, jaki sport uprawiasz, czy Twoim celem jest zbudowanie dobrej, jakości beztłuszczowej masy ciała, wzrost wytrzymałości treningowej, ·spalenie zbędnego tłuszczu bez utraty mięsni czy poprawa regeneracji, możesz to osiągnąć jedynie poprzez odpowiedni trening, dietę i suplementacje białkiem.

Dieta każdego sportowca musi zawierać odpowiedniej ilość najwyższej jakości białka. Jest to budulec, bez którego nie jest możliwa budowa nowych białek mięśniowych. Jeśli cenisz sobie swój wysiłek na siłowni czy boisku, nie możesz dostarczać byle czego łudząc sie, ze uzyskasz najlepsze wyniki. Powinieneś spożywać jedynie najwyższej jakości pokarmy.

Pure Whey to najwyższej jakości, najczystsze źródło białka dla Twojego ciała.
Precyzyjne polaczenie koncentratu i izolatu białek serwatki powoduje, ze produkt posiada idealny współczynnik przyswajalności. Białka użyte do produkcji tej odzywki uzyskano dzięki najnowszym technologicznie procesom ultra filtracji w niskich temperaturach. Proces ten pozwala zachować maksimum wartości odżywczych i prozdrowotnych białek serwatkowych. Dlatego Pure Whey to idealny produkt dla każdego.

TABELA SMAKÓW PURE WHEY


Smak wanilia

Wartość odżywcza*

100 g

1 porcja (30 g)

Wartość energetyczna

1718 kJ / 406 kcal

515,5 kJ / 122 kcal

Białko

74,1 g

22,25 g

Węglowodany

w tym cukier

12,4 g

12,4 g

3,7 g

3,7 g

Tłuszcze

W tym nasyc. kw. tł.

6,4 g

2,2 g

1,9 g

0,65 g

Błonnik

1,3 g

0,4 g

Sól

0,82 g

0,24 g

* wartość odżywcza produktu nie uwzględnia wartości odżywczej dodawanego mleka

** procent dziennego zapotrzebowaniaBilans aminokwasowy na 100 g:

Kwas glutaminowy

18,1 g

 

Seryna

4,6 g

Kwas Asparaginowy

11,0 g

 

Fenyloalanina**

3,0 g

Leucyna*

10,6 g

 

Tyrozyna

2,6 g

Lizyna**

9,6 g

 

Cysteina

2,2 g

Treonina**

6,7 g

 

Metionina**

2,2 g

Izoleucyna*

6,4 g

 

Arginina**

2,1 g

Walina*

5,9 g

 

Histydyna**

1,7 g

Prolina

5,5 g

 

Glicyna

1,4 g

Alanina

5,0 g

 

Tryptofan**

1,4 g

* BCAA, ** esencjonalne aminokwasy


Skład: 
Mikrofiltrowany koncentrat białka serwatki i izolat białka serwatki- otrzymywane poprzez krzyżową mikrofiltrację, dekstroza, substancja smakowa,  środek zagęszczający: guma guar, sztuczny słodzik: aspartam.Sugerowane stosowanie

Produkt należy stosować jako uzupełnienie zbilansowanej diety. Optymalnie dla mężczyzn 2-3 porcje dziennie, dla kobiet 1-2. Preferowane pory to po przebudzeniu, około treningowo i przed snem.

ENC SPORT RADZI

- Odżywka białkowa może być wykorzystywana do przygotowania szybkich śniadań w postaci koktajli odżywczych. Zmiksuj - 30g odżywki białkowej, 250ml chudego mleka, łyżkę oliwy z oliwek oraz ulubione owoce. Taki posiłek zapewni energie na cały poranek !

- Odżywki białkowe można stosować zarówno w trakcie budowania masy mięśniowej, jak i w programach redukcji masy ciała. Odpowiednia podaż protein zapewnia budulec dla organizmu, a dodatkowo zabezpiecza jego prawidłowe funkcjonowanie. Dla optymalizacji efektów najlepiej stosować okresowe cykle na kreatynie – w przypadku budowania masy, lub spalacze termogeniczne – dla osób odchudzających się.

- Pamiętaj żeby przy wyborze suplementu kierować się jego jakością… bazuj na produktach cieszących się dobra opinią od wielu lat, zrobionych na bazie wysokiej jakości surowca, w których producent publikuje pełen profil aminokwasowy oraz procentową zawartość frakcji białkowych. Przede wszystkim unikaj domieszek białek roślinnych oraz tzw. hydrolizatów opartych na białku pochodzenia zwierzęcego. Te pierwsze nie są produktami pełnowartościowym, a drugie to jedynie hydrolizowany kolagen powstały na bazie MOM. W profilu aminokwasowym zwróć uwagę na nadmierną ilość tauryny i glicyny które często pełnią rolę tanich domieszek. W podobny sposób dodaje się aminokwasy siarkowe np. prolinę i serynę. Również zawartość kreatyny w odżywce białkowej powinna wzbudzić Twoje podejrzenie, dodatek ten ma na celu zafałszowanie ilości białka na etykiecie, ponieważ kreatyna podniesie poziom bilansu azotowego w produkcie.

Napisz opinię

Performance Pure Whey 2 kg 80 % Białka termin do końca czerwca 2018

Performance Pure Whey 2 kg 80 % Białka termin do końca czerwca 2018


Pure Whey
 to najwyższej, jakości kombinacja różnych frakcji białek serwatki.

Dzięki polaczeniu koncentratu i izolatu białek serwatkowych uzyskano produkt, który cechuje sie najwyższym stopniem asymilacji aminokwasów i bardzo wysokim wskaźnikiem przyswajalności. To idealne źródło białka dla każdego!

30 innych produktów w tej samej kategorii: